Zákaznícka linka 0915 244 144
0 ks

Váš nákupný košík je momentálne prázdny.

LEGO Star Wars 75190 Hviezdny deštruktor Prvého radu

LEGO Star Wars 75190 Hviezdny deštruktor Prvého radu


Kategória LEGO Star Wars
Značka LEGO
Záruka

140,45€

Ušetríte

Momentálne nedostupné

LEGO Star Wars 75190 Hviezdny deštruktor Prvého radu, výrobca LEGO. Prevezmi velenie nad flotilou Prvého radu s úžasným Hviezdnym deštruktorom!

 

 

  • Pridaj sa k vrchnému veliteľovi Snokeovi, vládnucemu galaxii - na palube mocného Hviezdneho deštruktora Prvého radu!
  • Strieľaj z vystreľovačov - a poraz nepriateľské lode. Vyjdi výťahom do Snokeovho veliteľského centra a vydaj rozkazy pomocou mini hologramu.
  • Dávaj flotile rozkazy z mostíka, priprav loď na bitku v konferenčnom priestore, nalož droidy na palubu a monitoruj loď z kontrolnej miestnosti. Keď bude všetko pripravené na akciu, chyť rukoväť v hornej časti a vyraz do akcie hyper rýchlosťou!
  • Tento obrovský model je z vonkajšej časti vybavený panelmi v podobe pancierovania, ďalej obsahuje priesvitné detailné prvky motora v zadnej časti a 8 bočných vystreľovačov. Otvor vrchné panely a odhal tak detailný interiér, ktorý obsahuje funkčný výťah vedúci do Snokeovho veliaceho centra so sedadlom a mini figúrkou v podobe hologramu, mostík so sedadlami pre posádku, konferenčnú oblasť so zostaviteľným a lekárskym droidom a droidom BB-9E a chodbu vedúcu do detailnej kontrolnej miestnosti.
  • Súčasťou je dokonca rukoväť pre jednoduchšie hranie.
  • Obsahuje 5 minifigúrok: Vrchný veliteľ Snoke, dôstojník Prvého radu, seržant Stormtrooperov Prvého radu, Stormtrooper Prvého radu a pilot kozmickej lode Prvého radu

Počet dielikov 1416, počet figúrok 5

Pre deti od 9 rokov

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.