Zákaznícka linka 0915 244 144
0 ks

Váš nákupný košík je momentálne prázdny.

LEGO® Friends 41340 Dom priateľstva
57,82€

Ušetríte

Momentálne nedostupné

LEGO® Friends 41340 Dom priateľstva, výrobca LEGO. Plánujte spoločne jednu misiu za druhou v Dome priateľstva!

  • Dievčatá z mestečka Heartlake si vzali do parády starú hasičskú stanicu a premenili ju na dokonalú centrálu LEGO® Friends! Oddýchni si vo vírivke na streche, začni tvoriť v Emminej dielni alebo sa zabav na Andreinej terase na vystúpenia. Zabudni na starý požiarny poplach – na dievčatá čaká nová misia! Priprav v kuchyni pukance alebo otoč televízor v spálni a objav obrazovku s tajnou misiou. Po získaní inštrukcií sa skĺzni po hasičskej tyči a vyraz na Oliviinom bicykli!
  • LEGO® Friends Dom priateľstva je dokonalá základňa pre špeciálne chvíle medzi kamarátmi v mestečku Heartlake – či sa chcete pustiť do dobrodružstva alebo si trošku oddýchnuť.
  • Táto obľúbená hračka pre deti obsahuje kuchyňu, obývačku so stolom na tvorenie, spálňou s obojstranným televízorom, terasu s reproduktormi, grilom, vírivkou, barom s ovocnými šťavami a vyhliadkovou vežou na streche.
  • Vonku nájdeš hojdačku, bicykel s prívesom plným náradia. Táto prerobená hasičská stanica ponúka kopec skvelých funkcií vrátane funkčnej klady, poplašného zariadenia, tyče a garáže s otváracími dverami.
  • Obsahuje minifigúrky bábik Oliviu, Emmu a Andreu. Okrem toho aj figúrky psíka Dasha, škrečka Rumblea a králička Cinnamona.

 

Počet dielikov 722, počet figúrok 6
Pre deti od  6 rokov

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.