Zákaznícka linka 0915 244 144
0 ks

Váš nákupný košík je momentálne prázdny.

LEGO® Creator 31080 Zimné prázdniny
24,77€

Ušetríte

Momentálne nedostupné

LEGO® Creator 31080 Zimné prázdniny, výrobca LEGO. Vyraz na zasnežené svahy s modulárnou stavebnicou 3 v 1 Zimné prázdniny!

  • Uži si aktívnu dovolenku s modulárnou stavebnicou Zimné prázdniny. Kúp si lyžiarsky výstroj v útulnej lyžiarskej chatke alebo si dopraj hrnček kakaa a oddýchni si pri piknikovom stole či na strešnej terase. Potom si vychutnaj príjemné teplo ohniska, skôr ako si zas obuješ lyže, odvážne sa spustíš po zjazdovke a dokonale zvládneš pristátie po odvážnom skoku.
  • Zmiešaním a spájaním skladacích modulov si môžeš jednoducho prispôsobiť chatku – vymeň okná a dvere alebo vytvor dvojitý lyžiarsky svah – je to len na tebe!
  • Z tejto stavebnice si môžeš poskladať aj úžasnú bobovú dráhu spolu so saňami a televíznou kamerou alebo Yetiho prekvapenie s blúdiacim Yetim okolo malého horského zrubu.
  • Obsahuje 2 minifigúrky: ženu a muža vystrojených pre dobrodružstvá v zimnej krajine. 
  • Stavebnica Zimné prázdniny obsahuje útulnú lyžiarsku chatku so zjazdovkou na streche, slalomové vlajky, balkón s otvoreným ohniskom a obchod s detailne prepracovaným interiérom, pokladňou a servisnými dvierkami, ako aj vonkajší piknikový stolík. 

Počet dielikov 374, počet figúrok 2

Pre deti od 7 rokov

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.